תיירות בעוטף עזה: חזל"ש (לפחות לפי שעה)

תיירות עוטף עזה – צולם אתמול במועצה אשכול חבל הבשור

אתמול שודרה בטלוויזיה כתבה חשובה בעת חשובה. העסקים בעוטף עזה על סף קריסה בתקופות מסוג זה, חלקם אף נסגרים. אמנם הראשונים להינזק יהיו עסקי התיירות, אך גם עסקים נוספים ביניהם תומכי תיירות ועסקים רגילים הנפגעים מירידה חדה בפעילות העסקית שלהם. עצוב. אכן חשוב שלאחר שחוזר השקט (האם חזר?..) שיידע עם ישראל שאפשר לחזור לשכיות החמדה בעוטף עזה. לאקסטרימיסטים שביניכם "נולדה" אטרקציה חדשה של סיורים באזורי השריפות הקשות שהבעירו את אדמת המדינה במשך חודשים. חלק מאזורי השריפה נמצאים באזורים מרוחקים יחסית – למשל יער בארי שעם ישראל מרבה לבקר בו בימים כתיקונם – אזורים מרוחקים ונסתרים מגדר הגבול. אמנם רובכם ראיתם ועקבתם, חלקכם אולי הזיל דמעה אל מול התמונה הקשה והנזק הנגרם לאדמת המולדת, רק מזל והשגחה עליונה מנעו מעפיפון תבערה או בלון תבערה לצנוח על גג של גן ילדים למשל…. מחשבה קשה, אבל אם נחשוב חיובי, התקופה היא תקופה של מזג אוויר משתפר ונוח, בחבל אשכול אתרי תיירות ונוף מדהימים, אתרי אטרקציה, חוות וחוות בודדים, סיורים חקלאיים ותוצרת חקלאית מן המשובחות במדינת ישראל, חבל החלוציות – שלומית, נווה, בני נצרים אשר פונו מגוש קטיף והקימו חבל ארץ לתפארת בקצהו של חבל שלום החבל האחרון בתחומי אשכול על גבול מצרים, ואנשים יפים ששומרים על המדינה בגופם תרתי משמע ואשר מגיעה להם תמיכה מאחיהם ברחבי המדינה. בכתבה המשודרת מוצגים אתרים של צימרים במושב עין הבשור, טיולי טרקטורונים בחבל שלום, חוות בודדים בחבל הבשור אף היא בתחומי מועצה אזורית אשכול, וארץ צאלים בקיבוץ צאלים כנ"ל, אשר למתעניינים ביניכם מדובר בקיבוץ בקו המרוחק ביותר והאחרון מקו הגבול בתחומי המועצה, קיבוץ בטוח באופן יחסי ואשר זוכה לשקט יחסי כנ"ל.

גשר החבלים נחל הבשור בחבל הבשור

בכל מקרה הימים ימים שקטים, האווירה נעימה ונוחה, תושבי האזור "אוספים עצמם" ומייחלים לתקופה שקטה, פורייה, ולהתחזקות כלכלית אשר כה חיונית וחשובה לקיומם. אז זה המקום והזמן לבקש ולהזמין את תושבי ישראל לבוא, להגיע ולבקר בעוטף עזה, בחבל אשכול המרוחק יותר בקצה ובפינה היחידה (המושג "פינה" בהווייתו המפורשת) בארץ ישראל אשר אליה מגיעים, ולא עוברים "סתם על הדרך"…, גם אם אתרי הלינה כבר מלאים (אין לנו מידע בנושא) הנכם עדיין מוזמנים לבקר באזור, יש המון מה לעשות, הרבה מה לטעום ולקנות, ליהנות מחוויה והיכרות (למי שאינו מכיר) מאחד המקומות והאזורים הקסומים במדינת ישראל להביע תמיכה "ברגליים" וגם.. כן… לפתוח את הלב והארנק…

למעוניינים בפרטים נוספים לגבי אפשרויות, מקומות, המלצות לתיור ו/או לינה, בכל תקופת חגי תשרי ובכלל, ניתן לפנות באמצעות צור קשר באתר ואנו נעשה ונשתדל כמיטב יכולתנו לענות לפנייתכם בימי חול, שכן מערכת אתר עוטף עזה שומרת שבת וחג.

 

חגים שמחים ושנה טובה, שקטה, בריאה פורייה ומשגשגת
שנת שלום ושנים של שלום בע"הש יתברך לכל עם ישראל באשר הוא.

 

מאחלים
צוות אתר עוטף עזה ורשת אתרי ה"שישייה" של עוטף עזה, חבל אשכול והבשור וסביבתם

 

 

Open chat
1
שלום, במה נוכל לעזור?
(לא פעיל בשבת וחג)